Wnętrza i nieruchomości

oferta skierowana jest przede wszystkim do firm zajmujących się sprzedażą i obrotem nieruchomości, właścicieli hoteli oraz pensjonatów, którym zależy na wysokiej jakości zdjęciach prezentujących ich obiekt oraz do osób prywatnych, które chcą z jak najlepszej strony zaprezentować mieszkania pod wynajem lub na sprzedaż.

Nie od dziś wiadomo, że „kupujemy oczami”. To obraz trafia do nas jako ta pierwsza informacja i często jest najważniejszym przekazem. Profesjonalnie zrobione zdjęcia przykuwają uwagę potencjalnego klienta i pomagają wyróżnić się na rynku. Tym samym mają bezpośrednie przełożenie na osiągnięcie zamierzonego celu: reklamę danego obiektu, sprzedaż lub wynajem pokojów, domów czy apartamentów. Fachowe oko fotografa zadba o każdy szczegół w taki sposób, aby Twoje wnętrze wyglądało olśniewająco.

Fotografujemy hotele, obiekty agroturystyczne, apartamentowce, restauracje, puby oraz mieszkania prywatne. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości zdjęciach wnętrz lub nieruchomości – zapraszamy do kontaktu.

Koszt sesji ustalany jest indywidualnie w zależności od oczekiwanej liczby zdjęć i pomieszczeń do sfotografowania. Przedstawiony poniżej cennik dla mieszkań i domów ma charakter orientacyjny

– 300 zł – około 10 zdjęć, np. małe mieszkanie (kawalerka lub 2 pokojowe mieszkanie),
– 400 zł – około 15 zdjęć, np. większe mieszkanie lub mały dom,
– 500 zł – około 20 zdjęć, np. dom lub bardzo duże mieszkanie (apartament)

Większe nieruchomości wymagają indywidualnego kosztorysu.

+100 zł – dodatkowo wykonane zdjęcia z zewnątrz (np. dla zaprezentowania atrakcyjnego otoczenia – podwórka, ogrodu, nowoczesnego designu osiedla, wjazdu do obiektu etc.)

Nasz teren działania to województwo podlaskie.  Ale – dla chcącego nic trudnego! – jeżeli chcecie, dojedziemy do Was choćby w Tatry 😉