Sesja z pupilem

Pies – członek rodziny, najlepszy przyjaciel, powiernik sekretów, towarzysz zabaw. Dla mnie psy są nieodłączną częścią życia i – bez grama przesady – nie wyobrażam sobie świata bez tych czworonożnych aniołów (choć niekiedy i diabłów wcielonych…). Tak czy inaczej – uwielbiam je fotografować!

Piękna fotografia naszego czworonoga to prawdziwy skarb. Czy chcesz powiesić zdjęcie pupila w ramce na ścianie, wstawić na Facebook’a, czy też po prostu – mieć wspaniałą pamiątkę – zapraszam na sesję z Waszym ukochanym pupilem!

Miejsce: może to być Wasz ulubiony plener – miejsce, gdzie pies będzie się czuł swobodnie. Zajęty węszeniem, zabawą z Wami, czy po prostu – wylegujący się na słońcu., nawet nie poczuje ciężaru bycia profesjonalnym foto-modelem. Możemy się również spotkać u Was w domu, gdzie psiak również będzie się czuł bezpiecznie. Przyniosę wówczas ze sobą przenośne lampy, aby zadbać o odpowiednie oświetlenie. O resztę zadbają sprzyjające okoliczności i luźna atmosfera naszego spotkania, z którego pamiątką będą piękne fotografie – Was i Waszego przyjaciela.

Cena: 150 zł. Zawiera się w niej 10 obrobionych zdjęć – w pełnej rozdzielczości oraz w wersji zmniejszonej (do wstawienia do internetu)